



| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Polarity | Non-Inverting |
| REACH SVHC | No SVHC |
| Type | Voltage Level |
| Number of Circuits | 2 |
| Output Type | 3-State |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Min Supply Voltage | 1.65 V |
| Propagation Delay | 6 ns |
| Data Rate | 500 Mbps |
| Channels per Circuit | 8 |
| Voltage - VCCA | 1.65 V to 5.5 V |
| Voltage - VCCB | 1.65 V to 5.5 V |
Stock: 1675
Distributors
pcbx
Unit Price$1.77254
Ext.Price$1.77254
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.77254 | $1.77254 |
| 10 | $1.48291 | $14.82910 |
| 25 | $1.35353 | $33.83825 |
| 50 | $1.23543 | $61.77150 |
| 100 | $1.12763 | $112.76300 |
| 300 | $1.08391 | $325.17300 |
| 500 | $1.04188 | $520.94000 |
| 1000 | $1.00502 | $1005.02000 |
